Nadszedł długo wyczekiwany czas wakacji i letniego wypoczynku!

Jeśli planują Państwo urlop w Polsce i zastanawiają się co warto zobaczyć i gdzie spędzić tegoroczne wakacje, Stowarzyszenie LOT „Liga Polskich Miast i Miejsc UNESCO” gorąco zachęca do odwiedzenia polskich miejsc wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Aż 16 wpisów na tej prestiżowej liście należy do niepowtarzalnych, wyjątkowych i jednych w swoim rodzaju obiektów o unikatowym w skali świata charakterze, które zlokalizowane są w Polsce! Wśród nich znajdą Państwo zarówno prawdziwe perły architektury, jak również miejsca niesamowite pod względem przyrodniczym i kulturowym, dające możliwość wypoczynku i jednocześnie poznania wyjątkowych zupełnie walorów polskiego dziedzictwa kulturowego i naturalnego.

Aby przekonać się na czym polega wyjątkowa atrakcyjność polskich miejsc światowego dziedzictwa koniecznie trzeba je odwiedzić.

Odpowiedź na pytanie dlaczego polskie obiekty UNESCO warto uczynić jedną z wakacyjnych atrakcji znajdziecie Państwo również w artykule Łukasza Zalesińskiego opublikowanym 25 czerwca 2021 r. na portalu Onet.pl.

Polecamy lekturę artykułu i liczymy, że zechcą Państwo nas odwiedzić i zachwycać się urokami naszego wspólnego dziedzictwa.